Майстер-клас "Сортуй та переробляй"

Вчора був дуже цікавий і пізнавальний день для наших учнів.

За ініціативи Ovatio!Kids! та за сприянням БФ “Mom for everyone” до нас в гості з майстер- класом «Сортуй та переробляй» завітав чудовий колектив Львівської обласної бібліотеки для дітей - Леотека.
Основна тема зустрічі з дітьми - екологія та правильне сортування відходів.
Говорили про те, як людство впливає на довкілля, які є типи відходів, що з ними стається, і що важливо - що ми можемо робити для того, щоб зберегти екологію планети. Ця тема, насправді, є надзвичайно важливою.
Ми впевнені, що після цієї зустрічі усі багато чого довідалися нового і зроблять правильні висновки , адже бути екологічним- дуже сучасно і трендово.
Молодші учні будували "сміттєвого монстра" та грали в різні тематичні ігри.
Старші- активно брали участь в обговоренні проблематики і запропонували багато корисних і дієвих методів охорони нашого довкілля, природи і планети.
А далі було смачне частування від благодійників і трошки танцювальних розваг.
Дякуємо усім, хто долучився до проведення такого потрібного заходу, а нашим ЗСУ за таку можливість!