Візит педагогів нашої школи в Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach

В період з 05.11. по 11.11.2023 року педагоги школи в рамках проєкту «Бачу тебе» здійснили навчальний візит в Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach (навчально-виховний центр для дітей з порушеннями зору ім. Ружа Чацька в Ласках).

Метою візиту було ознайомлення з організацією освітнього процесу в навчально-виховному центрі, а також польсько-українська співпраця з підвищення компетентностей педагогів для роботи з дітьми з порушеннями зору в умовах воєнного часу.

Педагоги отримали дуже багато корисної інформації, методичних матеріалів, які нам потрібні і допомагатимуть в роботі з дітьми.

Дякуємо Fundacja Gdy Liczy się Czas, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach за інформативний, корисний та гарно організований візит, можливість знайомства та нагоду обмінятися досвідом з адміністрацією, працівниками закладу, можливістю нових знайомств і позитивних емоцій.

Дякуємо Вам за відкритість і доброзичливість.

Впевнені, що наші партнерські відносини складуться успішно.